Non toxic Curly Girl metoda | Kudrnaté vlasy

Non toxic Curly Girl metoda


  • Ahoj! Vítej mezi non-toxic curly girls. 

    Zakládáš si na čistotě složení svých produktů? Potrpíš si na přírodní kosmetiku? Pak jsi tady správně. Můžeme spolu probrat cokoliv o šetrné vlasové kosmetice, ale hlavně to, jak na Curly Girl metodu při zachování non toxic domácnosti. 

    Na kudrnatém e-shopu bude tvá zóna zde. 



  • Ahoj všichni příznivci Non-Toxic přípravků. ❤️

    V současné době jsem na začátku a s Curly Girl metodou začínám (cca 2 měsíce). Používám přípravky od Hands on Veggies. Mám velmi jemné wavy vlasy 2A/B. Když si umyji vlasy (používám šampón Repair & Care) a pak buď nanesu hydratační masku (CURLSMITH HYDRO CRÈME SOOTHING MASK - vím není Non Toxic, ale jinou jsem nenašla) a nechám působit nebo nanáším rovnou kondicionér (Hands on Veggies - Repair & Care) a jedu bowl metodu se Squish to condish. Následně opláchnu a nanáším gel (ORIGINAL SPROUT NATURAL HAIR GEL) a suším 10 min v plopu a pak nechám doschnout volně a gel vykřupu. Jde mi o to, že první den mám vlasy úplně super. Pak se s nimi vyspím a všechno spadne a nemám je wavy skoro vůbec. Tak je zase rozprašovačem namočím a vysuším v plopu 10 min a pak zase volně. Vlasy se mi vrátí do wavy stavu, ale už je vidět, že jsou mastnější a třetí den už musím mýt znovu, protože je mám mastné hodně. Nejvíc mě trápí asi ta mastnota. Co dělám špatně? Nevěděl by někdo čím bych to mohla zlepšit. Případně, jestli třeba nepoužívám špatné přípravky? Jiné Non-toxic přípravky jsem tu bohužel nenašla, ale třeba špatně hledám. 😬

    Předem moc moc děkuji za rady! ❤️


Chcete-li odpovědět na toto téma, je potřeba přihlásit se!